Everton – Nottingham 2:0 (kon.) | Aston Villa – Bournemouth 3:1 (kon.) | Crystal Palace – West Ham 5:2 (kon.)
Fulham – Liverpool 1:3 (kon.)
Everton FC
2:0 (1:0)
Nottingham Forest
Neděle 21.04.2024, 14:30 • Goodison Park, Liverpool • Anglická Premier League • 34. kolo

Nakonec se nastavovalo ještě osmnáct minut nad rámce základní hrací doby ve druhém poločase, ale žádnou změnu ve výsledku to nepřesnilo. Everton se přesto v druhém poločase trefil ještě jednou, když se povedenou střelou zpoza vápna prosadil Dwight McNeil. Nottingham toho směrem dopředu moc neukázal, když už se do nějaké šance dostal, na konci byl dnes skvělý Jordan Pickford. Tři body tak zůstávají na domácím stadionu. (16:39:45)

Držení míče: 41 % : 59 %.
    Střely na branku: 4:3. Střely mimo: 3:5. Rohy: 6:4. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 15:9.

Dnešní utkání sledovalo 39 329 diváků.

90+18

90+16
    Žlutá karta pro tým Everton FC (Youssef Chermiti).

90+15
    Sudí nastavuje ještě pořádný čas navíc rozhodně z důvodu ošetřování Beta. Na některých hráčích už je ale značně vidět, že toho mají opravdu plné zuby.

90+13
    Jordan Pickford si nechal míč dojet až k sobě a sebral ho těsně před dobíhajícím Ainou. Dnešní duel se už opravdu spíše jen dohrává.

90+12
    Někteří hráči za sebou mají už sto dvanáct minut v tomto duelu! Everton navíc nadále vede o dvě branky a na nějaké drama to v samotném závěru nevypadá.

90+11
    Žlutá karta pro tým Nottingham Forest (Murillo).

90+11
    Beto je v současné době odnášen na nosítkách do útrob stadionu, navíc s kyslíkovou maskou. Nejspíše ho rovnou bude čekat převoz do nemocnice, tady lze popřát jen zdraví...

90+10
    Střídání v týmu Everton FC:
    ze hřiště odchází Beto, přichází Youssef Chermiti.

90+8
    Nadále se nehraje...

90+5
    Beto ale nejspíše dohrál, a to nejen pro dnešek! Na hřišti jsou už i nosítka a domácí hráč nadále leží v nefotbalové poloze... Chermiti se tak chystá do hry.

90+4
    Morgan Gibbs-White je tím hráčem na hostující straně, zatímco na té domácí je to Beto. Gibbs-White se už zvedl a vypadá to, že to zvládl bez nějakých následků.

90+3
    Hodně nepříjemná srážka, ke které jsou okamžitě voláni lékaři obou týmů! Nyní se tak chvíli hrát nebude, snad budou oba hráči v pořádku..

90+2
    Před námi je tedy ještě slušná porce nastaveného času, přece jen jsme v druhém poločase viděli několik ošetřování... Pomůže to ještě Nottinghamu?

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje 9 minut.

90
    Divock Origi si naskakoval úplně osamocený na centr do vápna, někam na penaltu. Ten byl ale o něco vyšší, a tak hráči hostí přece jen kousek chyběl.

89
    Jeden z hostů se po souboji dostal až mezi fanoušky a je ošetřován lékaři svého týmu. Neco Williams nespadl vůbec příjemně, ale vypadá, že je v pořádku.