Le Havre – Méty 0:1 (kon.) | Lille – Štrasburk 1:0 (kon.) | Remeš – Montpellier 1:2 (kon.)
Brest – Monaco 0:2 (kon.) | Toulouse – Marseille 2:2 (kon.) | PSG – Lyon 4:1 (kon.)
Le Havre AC
0:1 (0:0)
FC Méty
Neděle 21.04.2024, 15:00 • Stade Océane, Le Havre • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 30. kolo

Je konec. Le Havre AC doma ve 30. kole ztratil tři body za prohru v poměru 0:1 s týmem FC Méty. Hosté po vyrovnaném poločase vstřelili jedinou branku ve 46. minutě z dorážky, trefil se GEORGES MIKAUTADZE. Domácí se sice snažili hrozit, ale Méty z kontru trefily tyčku. Závěrečný tlak Le Havru už vyzněl do ztracena. Body si tak odváží tým z východu Francie. (17:06:04)

90+6

90+6
    Tak to bylo hodně od odfláknuti, Samuel Grandsir z levé strany poslal při pokusu o centr balon tři metry od pravé tyčky.

90+5
    Walíd el-Hadžám končí po lehkém kontaktu na zemi před vápnem hostů na levé straně. Domácí mají k dispozici možná poslední standartku.

90+4
    Alexandr Úkíddžá dostává do svého náručí přetažený centr domácích z pravé strany.

90+3
    Střídání v týmu FC Méty:
    ze hřiště odchází Kevin Van Den Kerkhof, přichází Cheikh Tidiane Sabaly.

90+2
    Alexandr Úkíddžá šel krychle k levé tyčce a dostal do své náruče hlavičku Walída el-Hadžáma.

90+2
    Matthieu Udol (Méty) patičkou sebral míč domácím a poslal míč na aut.

90+1
    Hosté sebrali mizerný centr na levé straně a Kevin Van Den Kerkhof jde tahat čas.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje 6 minut.

90
    Méty jenom odkoply balon po nepřesné akci domácích na pravé straně.

89
    Domácí fanoušci se čílí, ale Antoine Joujou se dopustil na pravé straně útočného faulu.

88
    Tak to byly lehké zmatky okolo malého boxu hostů. Skákavý balon ale Samuel Grandsir ani Mohamed Bayo nedokázali trefit z první.

87
    Méty před kotlem svých příznivců vybojovali roh na pravé straně hřiště. Ten byl sice přetažený, ale hosté pak nastřádali dobrých dvacet vteřin.

86
    Čtyči minuty do vypršení základní hrací doby a na míč jdou hosté z Mét. Kevin Van Den Kerkhof na pravé straně vybojoval aut a nikam nebude spěchat.

85
    Mohamed Bayo poslal z pravé strany centr do ohně, tam ale opět kralovala obrana hostů. Ta poslala míč mimo nebezpečný prostor hlavou.

84
    Danley Jean Jacques zastavuje rychlý útok domácích po pravé straně jasným držením, a vidí žlutou kartu.

83
    Domácí měli k dispozici po faulu na levé straně centr do vápna. Centr Le Havru byl ale nepovedený.