Getafe – Real Sociedad 1:1 (kon.) | Almería – Villarreal 1:2 (kon.) | Alavés – Atlético 2:0 (kon.)
Real Madrid – Barcelona 3:2 (kon.)
UD Almería
1:2 (1:1)
Villarreal CF
Neděle 21.04.2024, 16:15 • Power Horse Stadium – Estadio de los Juegos Mediterráneos (Almería) • Španělská LaLiga • 32. kolo

Držení míče: 57 % : 43 %.
    Střely na branku: 5:3. Střely mimo: 13:7. Rohy: 5:2. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 10:16. (18:10:44)

Almería mohla otevřít skóre už po čtyřech minutách, ale Lozano z úhlu minul branku. V 17. minutě hrozil opět Lozano, jenže pro změnu minul zadní tyč. Do vedení se tak dostal Villarreal zásluhou Achúmáše. Po půlhodině hry se skvěle otočil Baptistao, ale ani on netrefil branku. Z dalšího útoku domácího celku se ale vyrovnal hlavou Lozano. Ve 44. minutě pak mohl Villarrrealu vrátit vedení Moreno, jehož skákavý pokus nemířil mezi tři tyče. Po změně stran jsme sledovali mnohem opatrnější a bojovnější duel. Nakonec rozhodly dvě žluté karty střídajícího Ramazaniho. V nastavení pak proti oslabenému soupeři rozhodl Alexander Sörloth.

90+5

90+3
    Villarreal právě vstřelil branku! Villarreal se nakonec v nastaveném čase dočkal vytoužené branky! ALEXANDER SORLOTH si v pokutovém území naběhl na centr z levé strany a placírkou z malého vápna rozhodl dnešní duel!

90+2
    Další ránu zpoza velkého vápna vyslal domácí Lucas Robertone, ale jeho pokus ohrozil jen diváky za brankou.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje 4 minuty.

90
    Duel už směřuje ke svému konci. Villarreal sice hraje proti oslabenému soupeři, ale přesto se zatím nedostává do tlaku.

88
    Žlutá karta pro tým Villarreal CF (Kiko Femenía).

87
    Velká komplikace pro domácí celek! Druhou žlutou kartu viděl Ramazani, který musí do kabin!

86
    Hostující brankář nakopl míč na polovinu Almeríe, ale ve vzdušném souboji kraloval Lucas Robertone.

85
    Střídání v týmu UD Almería:
    ze hřiště odchází Adrián Embarba, přichází Luka Romero.

84
    Bertrand Traoré si výborně pokryl míč na pravé straně a Lucas Robertone jej faulem poslal k zemi. Villarreal má k dispozici přímý kop ze zajímavé pozice.

82
    Yerson Mosquera vybojoval odražený míč na polovině hřiště a bez problémů přenesl těžiště hry na pravou stranu.

81
    Traoré se hnal za přihrávkou na polovinu soupeře, jenže jeden ze stoperů Almeríe to měl k míči mnohem blíže.

80
    Žlutá karta pro tým UD Almería (Largie Ramazani).

79
    Střídání v týmu Villarreal CF:
    ze hřiště odchází Iljás Achúmáš, přichází José Luis Morales.

78
    Tempo hry v posledních minutách výrazně opadlo. Oběma týmům se hra daří jednoduše kouskovat.

77
    ze hřiště odchází Jonathan Viera, přichází Sergio Arribas.

76
    Střídající Traoré si řekl o přihrávku do pokutového území, jenže stopeři Almeríe zavřeli prostor a odkopli míč do bezpečí.