Bohemians B – Táborsko akademie 3:3 (kon.) | Dukla B – Slavia B 0:6 (kon.) | Plzeň B – Admira Praha 3:0 (kon.)
Povltavská – Vltavín 0:1 (kon.)
Povltavská fotbalová akademie
0:1 (0:0)
Loko Vltavín
Neděle 21.04.2024, 17:00 • Štěchovice / tráva • Česká fotbalová liga (A) • 23. kolo

Je dohráno a spokojenější dnes budou hráči Vltavína, kteří po dobrém výkonu obrali o body čtvrtou Povltavskou. O výsledku rozhodl ve druhém poločase Hruška. Povltavská měla příležitosti také, ale dnes byla v koncovce nepřesná. (18:57:20)

90+5

90+5
    Střídání v týmu Loko Vltavín:
    ze hřiště odchází Tomáš Kuchař, přichází František Rott.

90+4
    Žlutá karta pro tým Povltavská fotbalová akademie (Štěpán Starý).

90+2
    Žlutá karta pro tým Povltavská fotbalová akademie (Marek Hejda).

90+2
    Žlutá karta pro tým Loko Vltavín (Ibrahima Fall).

90+2
    Žlutá karta pro tým Povltavská fotbalová akademie (Filip Drobílek).

90+2
    Vltavín drží balón na půlce daleko od své brány.

90+1
    Jeden z hráčů hostí zůstal ležet na trávě a hra je znovu přerušena.

90
    Další útok domácí skončil v zámezí, Heerkens s rozehrávkou nespěchá.

88
    Povltavská se ještě tlačí do útoku, ale před bránou nikdo nebyl k dorážce.

87
    ze hřiště odchází Serkan Sefil, přichází Ondřej Sprinz,
    ze hřiště odchází Hynek Hruška, přichází Jakub Tošnar.

86
    Střídání v týmu Povltavská fotbalová akademie:
    ze hřiště odchází Daniel Dvořák, přichází Adam Gruntorád.

83
    Na druhé straně centroval zpoza vápna Smetana, na jeho balón si ale počkal Heerkens a schoval ho v rukavicích pod tělem.
    82. HRUŠKA - 0:1

82
    Vltavín právě vstřelil branku! Rohový kop Pražanů končí v síti. Dlouhý centr doletěl až na zadní tyč, kde jej nadvakrát hlavou do sítě dostal HYNEK HRUŠKA.

79
    Povltavská je nastěhovaná na útočné polovině a dobývá Vltavín, Heerkens zasahovat nemusel.

75
    Domácí se snaží stupňovat svůj tlak, ale brána soupeře zůstává být pro ně dnes zakletá.

73
    Necelých dvacet minut před koncem se nic nemění. Hlavně skóre zůstává nadále bezbrankové.