Le Havre – Méty 0:1 (kon.) | Lille – Štrasburk 1:0 (kon.) | Remeš – Montpellier 1:2 (kon.)
Brest – Monaco 0:2 (kon.) | Toulouse – Marseille 2:2 (kon.) | PSG – Lyon 4:1 (kon.)
Stade de Reims
1:2 (0:1)
Montpellier HSC
Neděle 21.04.2024, 15:00 • Stade Auguste-Delaune, Reims • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 30. kolo

Musa Al-Taamari rozhodl o výhře hostujícího celku na půdě Reims. Mnoho fotbalové krásy fanoušci v tomto nedělním zápase neviděli. (16:57:40)

Držení míče: 52 % : 48 %.
    Střely na branku: 4:5. Střely mimo: 11:4. Rohy: 8:4. Ofsajdy: 3:4. Fauly: 15:10.

90+4

90+3
    Domácí fotbalisté se pokouší vyrovnat, ale obrana Montpellieru hraje velmi dobře.

90+2
    Boubakar Kouyaté byl hodně důrazně dohraný soupeřem, za což domácí hráč vidí žlutou kartu.

90+2
    Žlutá karta pro tým Stade de Reims (Adama Bojang).

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje 4 minuty.

90
    Začala poslední minuta hry ve druhém poločase, uvidíme, kolik minut sudí bude nastavovat.

90
    Střídání v týmu Montpellier HSC:
    ze hřiště odchází Silvan Hefti, přichází Enzo Tchato.

88
    Domácí fotbalisté se pokouší v posledních minutách zápasů s výsledkem něco udělat a srovnat.
    87. Musa AL-TAAMARI - 1:2

87
    Montpellier právě vstřelil branku!
    Thibault De Smet nebyl dostatečně důrazný, nechal hrát soupeře, a tak mohl MUSA AL-TAAMARI doběhnout až k brance a poměrně snadno překonat padajícího brankáře.

85
    Yehvann Diouf se rozhodl pro dlouhý výkop až na útočnou polovinu, tam však jeho spoluhráči nedokázali nic vymyslet.

85
    ze hřiště odchází Akor Adams, přichází Yann Karamoh.

83
    Teddy Teuma rozehrál volný kop z ostré pozice. Obrana HSC byla pozorná a dokázala si snadno poradit s touto akcí.

82
    Hodnující hráč hodně důrazně dohrál souboje u rohového praporku, za což uvidí kartu.

82
    Žlutá karta pro tým Montpellier HSC (Wahbí Chazrí).

80
    Deset minut hry nás dělí od konce zápasu, stav je stále vyrovnaný a nic na to nemění střelecký pokus Teddy Teumy.