2:1 (2:0)
TJ Spartak Myjava
sk Neděle 21.04.2024, 10:30 • Štadión MŠK Žilina • MONACObet liga • 25. kolo

Odo mňa je to na dnes zo Žiliny všetko, ďakujem za pozornosť a želám príjemný zvyšok nedele. Dočítania priatelia. (12:22:59)

V 25. kole MONACObet ligy víťazí Žilina B nad Myjavou 2:1. Videli sme zápas dvoch rozdielnych polčasov, domáci dominovali v prvom, kedy si vypracovali dvojgólové vedenie. Hostia ovládli druhú časť hry, no stačilo im to len na kontaktný gól Syllu.

90+2

90+2
    Po útočnej akcii Žiliny B bude nasledovať odkop od bránky Reného Žákecha.

90+1
    Lopta sa dostáva k žilinskému brankárovi Belaníkovi, ktorého ešte napáda Sow. Domáci gólman ešte získava cenné sekundy pre svoj tím.

90
    Nebezpečný rohový kop hostí, Belaník však napokon nemusel zasahovať.

90
    Hlavný rozhodca nadstavuje 2 minúty.

90
    Žltá karta pre tím MŠK Žilina B (Samuel Javorček).

88
    Myjava v samom závere zápasu ešte zvyšuje svoj ofenzívny nápor.

87
    Hostia sa ešte snažia s výsledkom niečo urobiť, sú však nepresní v kombinácii na žilinskej polovici trávnika.

85
    Na trávniku už sledujeme výrazné emócie na oboch stranách.

84
    Viacero súbojov v strede poľa, loptu majú vo svojej moci futbalisti Žiliny B.

83
    Hostia v druhom polčase po sympatickom výkone so snahou o vyrovnanie, zatiaľ im však chýba pokoj vo finálnej fáze.

82
    Striedanie v tíme MŠK Žilina B:
    z ihriska odchádza Hranica, prichádza Martin Oravec.

82
    Hostia zahrávali ďalší rohový kop, striedajúci Moura bol však v postavení mimo hru.

81
    Začalo sa posledných 10 minút riadneho hracieho času. Zranenému Imrichovi Bedecsovi želáme rovnako ako Vaľkovi skoré uzdravenie.