Chlumec n/C – Most/Souš 0:0 (kon.) | Liberec B – Jablonec B 3:1 (kon.) | Hr. Králové B – Ml. Boleslav B 2:0 (kon.)
Teplice B – Ústí n. L. 2:3 (kon.) | Brozany – Živanice 2:0 (kon.)
FC Hradec Králové B
2:0 (0:0)
FK Mladá Boleslav B
Neděle 21.04.2024, 10:15 • Slavia HK • Česká fotbalová liga (B) • 23. kolo

Ve druhé půli už Votroci svůj tlak dokázali proměnit v góly. Poprvé byla boleslavská obrana prolomena v 59. minutě, když si na centr Mahra naběhl vystřídavší Hruška a zakončil přesně k levé tyčce. O 9 minut později potvrdil hradecké vítězství Šašinka, jenž rychlý protiútok zakončil ostrou střelou do pravé strany branky. Zasloužená výhra posouvá Hradec na 12. místo, zatímco Boleslav se propadá na 14. příčku. V příštím kole Votroci vycestují do Kolína, Středočeši přivítají béčko Liberce. (12:13:31)

90+2

90+1
    Faulem se na středovém kruhu provinil domácí Hruška.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje 2 minuty.

89
    Střídání v týmu FC Hradec Králové B:
    ze hřiště odchází Hypšman, přichází Šípek.

89
    Tvrdým zákrokem na Kodada se provinil Březák a dostává kartu. Boleslav má standardku asi z 40 metrů.

87
    Střídání v týmu FK Mladá Boleslav B:
    ze hřiště odchází Tichý, přichází Fodor.

86
    Votroci mohou kontrolovat hru, Čábelka ovšem volí dlouhý nákop.

85
    Zdravotní problémy hlásí hostující Tichý, dokonce bude muset být ošetřen. Zřejmě si zranění přivodil při vlastním nedovoleném zákroku.

84
    Boleslav začíná tlačit, není ale pozdě? Ostrý centr Nováka prolétl vápnem a skončil až v pomezí na druhé straně hřiště.

82
    Tichý nejdříve protáhl balón mezi nohama soupeře a po následném centru se dožadoval rohu, sudí ovšem nařídil odkop.

81
    Několik Votroků teď zazmatkovalo v rozehrávce a Boleslav se řítila do šance, ta nakonec ztroskotala na útočném faulu.

80
    Na dlouhý balón byl Tichý krátký a Votroci poblíž své brány vhazují.

79
    Za dobrým centrem za natahoval Hruška, šance končí za brankovou čárou a Hradec kope roh.