Sassuolo – Lecce 0:3 (kon.) | Turín – Frosinone 0:0 (kon.) | Salernitana – Fiorentina 0:2 (kon.)
Monza – Atalanta BC 1:2 (kon.)
Turín FC
0:0 (0:0)
Frosinone Calcio
Neděle 21.04.2024, 15:00 • Stadio Olimpico Grande Torino, Turín • Italská Serie A • 33. kolo

Klání mezi Turínem FC a Frosinone Calcio v 33. kole Serie A branku nepřineslo, a tak se oba týmy rozešly s jedním bodem.

Na začátek lze říct, že se tento výsledek dá považovat za nečekaný při pohledu na postevení obou celků v tabulce.

Přitom z obou týmů na pilu více tlačili hosté, aspoň v prvním poločase. V druhém poločase se začali více snažit i domácí, ke gólu to ale nespělo. Oba celky předvedly ale pěkný fotbal, fanouškům přinesly mnoho šancí a celkově hra nebyla vůbec nudná.

Já vám děkuji za pozornost a někdy zase na viděnou! (17:06:22)

90+4
    To byla i poslední akce tohoto utkání. Konec zápasu.

90+4
    Zortea zkusil překvapit brankáře Milinkoviće-Saviće, ten se nenechal jeho střelou nějak rozrušit a míč chytil.