Slovácko B – Hodonín 1:1 (kon.) | Uničov – Karviná B 2:1 (kon.) | Zlín B – Frýdlant n/O 3:2 (kon.)
1.FC Slovácko B
1:1 (0:0)
FK Hodonín
Neděle 21.04.2024, 10:15 • Kunovice • Moravskoslezská fotbalová liga • 24. kolo

Máme za sebou konec utkání 24. kola, kdy si obě mužstva rozdělila jeden bod. Ve druhém poločase se nejprve prosadil domácí Marcel Novák, poté se hosté dlouho tlačili za vyrovnáním, což se jim nakonec povedlo překvapivě díky brankáři Martinu Petrášovi, který se prosadil v poslední minutě utkání. (12:46:41)

90+3
    90+3. PETRÁŠ - 1:1

90+3
    FK Hodonín právě vstřelil branku!
    Z poslední akce utkání se prosazuje hostující brankář MARTIN PETRÁŠ a srovnává tak stav utkání na 1:1.

90+2
    Střídání v týmu 1.FC Slovácko B:
    ze hřiště odchází Okoromi, přichází Akumagoa.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje 3 minuty.

83
    ze hřiště odchází Břečka, přichází Koryčan.

83
    Střídání v týmu FK Hodonín:
    ze hřiště odchází Guzik, přichází Mihál.

Omlouvám se, ale domácímu klubu opět vypadl signál přenosu, budeme vás tedy v závěru utkání informovat pouze o změnách stavu.

81
    Hráči Hodonína mají posledních zhruba deset minut na vyrovnání.

78
    Střídající Tomovič se snažil prosadit po pravé straně, ale domácí obrana ho k ničemu nepustila a ten se posléze dostal s míčem až do zámezí.

75
    ze hřiště odchází Langer, přichází Švantner,
    ze hřiště odchází Bohun, přichází Raisigl.

75
    ze hřiště odchází Kim, přichází Kočí.

74
    Břečka poslal do vápna nebezpečný centr, který domácí hlavy jen těsně minul.

69
    Hosté se snaží najít rychlou odpověď, ale zatím se jim nedaří dostat se do vyloženějších šancí. Jednoduchou ztrátou se opět připravili o míč.

66
    ze hřiště odchází Jáger, přichází Tomovič,
    ze hřiště odchází Vorel, přichází Glushach.
    62. NOVÁK - 1:0

62
    1. FC Slovácko B právě vstřelilo branku!
    MARCEL NOVÁK se na hranici vápna opřel do skákavého balónu a k levé tyči prostřelil hostujícího brankáře Petráše. Domácí jdou z první šance ve druhém poločase do vedení.

61
    Následný roh odvrátili hosté k Bartošovi, který vypálil, avšak branku přestřelil.