Slovácko B – Hodonín 1:1 (kon.) | Uničov – Karviná B 2:1 (kon.) | Zlín B – Frýdlant n/O 3:2 (kon.)
FC Zlín B
3:2 (2:1)
1. BFK Frýdlant nad Ostravicí
Neděle 21.04.2024, 10:30 • Areál Vl. Marečka - tráva • Moravskoslezská fotbalová liga • 24. kolo

90
    Konec zápasu. (21:05:54)

Máme za sebou konec dnešního utkání, ve kterém nakonec zvítězili FC Zlín B 3:2 proti Frýdlantu nad Ostravicí. Hned v 5. minutě utkání šli domácí do vedení po vlastní brance hostujícího Holce. Poté se ve 34. minutě prosadil Radim Hamalčík a svůj tým tak poslal do dvoubrankového vedení 2:0. Krátce poté vstřelil gól ve 38. minutě hostující Kedroň, který snížil stav utkání na 2:1. Ve druhém poločase jsme dlouho branku neviděli, až v 80. minutě Frýdlant srovnal na 2:2, kdy se prosadil Vojtěch Hajnoš. O dvě minuty později, tedy v 82. minutě šel Zlín opět do vedení po brance Patrika Kulíška. Nakonec tak Zlín B získávají cenné 3 body do tabulky, které nutně potřebovali, aby se co nejvíce vzdálili od sestupových příček.

90+3

90+2
    Prepsl udělal velkou chybu, kdy si ideálně nezpracoval míč a jeden z hráčů Zlína ho tak zahnal až k postranní čáře, kde míč opustil hrací plochu.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje 3 minuty.

90
    Ndiaye fauloval hráče soupeře na jejich polovině a rozehrávat tak budou hosté.

89
    Domácí se stále snaží vstřelit další branku, ale moc se jim nedaří finální přihrávky, po kterých by se dostali k zakončení.

86
    Střídání v týmu FC Zlín B:
    ze hřiště odchází Švach, přichází Slouk,
    ze hřiště odchází Žák, přichází Zábojník.

85
    Domácí se opět dostali k zakončení uvnitř pokutového území hostů, ale míč vyrazil na rohový kop brankář Prepsl.
    82. KULÍŠEK - 3:2

82
    Zlín B právě vstřelil branku!
    A máme tu další branku. Zlín pravděpodobně navnadila až ta srovnávací branka a ihned se prosadil hlavou PATRIK KULÍŠEK, který míč umístil pod břevno. Domácí tak jdou do vedení 3:2.
    80. HAJNOŠ - 2:2

80
    Frýdlant nad Ostravicí právě vstřelil branku!
    Tak o vyrovnávací gól si už domácí koledovali delší dobu. David Kedroň vyslal centr až na druhou stranu hřiště rozeběhnutému VOJTĚCHU HAJNOŠOVI, který si naběhl do pokutového území a míč umístil k tyči.

78
    ze hřiště odchází Ovesný, přichází Ndiaye.

76
    Jeden z hráčů Frýdlantu se ocitl v ofsajdu, který signalizoval asistent rozhodčího. Ihned se ale hlasitě ozvaly protesty jak hráčů hostů, tak i diváků.

75
    Frýdlant se po delší době opět dostal k míči, snažili si vytvořit nějakou šanci na polovině soupeře, ale jednou nepřesnou přihrávkou zase o míč přišli.

71
    Marek Švach zkoušel odcentrovat míč na druhou stranu do vápna rozeběhnutému spoluhráči, ten asi ale míč nedokázal zpracovat.

69
    Domácí stále kombinují na polovině soupeře, ale stále se k zakončení příliš nedostávají. Frýdlant nad Ostravicí se zatím úspěšně brání další případné brance Zlína.