W. Brémy – Stuttgart 2:1 (kon.) | Dortmund – Leverkusen 1:1 (kon.) | Freiburg – Mohuč 1:1 (kon.)
SC Freiburg
1:1 (1:1)
1. FSV Mohuč 05
Neděle 21.04.2024, 19:30 • Schwarzwald-Stadion, Freiburg • Německá Bundesliga • 30. kolo

Držení míče: 40 % : 60 %.
    Střely na branku: 3:3. Střely mimo: 3:7. Rohy: 2:4. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 17:15. (21:27:23)

Druhý poločas toho divákům mnoho nenabídl a poločasový stav 1:1 se nezměnil. V jediné vyložené šanci těsně minul bránu domácí Gregoritsch. Zatímco hosty remíza posouvá o skóre po dlouhé době mimo sestupové pásmo, Freiburg nevyhrál doma pošesté v řadě a komplikuje si boj o evropské poháry.
    Skóre otevřel hned v úvodu hlavou Gregoritsch, ze silného náporu Mohuče v závěrečné čtvrthodině prvního poločasu ale zařídil zasloužené vyrovnání z malého vápna Burkardt. Po přestávce se již hosté zatáhli a nevytvořili si vůbec nic, takže budou s bodem spokojenější.

90+3

90+2
    Vysoký nákop odhlavičkoval z velkého vápna van den Berg, míč vracel hlavou znovu na stejné místo Dōan, ale Adamu se provinil útočným faulem.

90+1
    Na začátku nastavení mají míč na kopačkách domácí a útočí rozvážně do sevřeného bloku.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje 3 minuty.

88
    Kübler si vyloženě koledoval o druhou žlutou kartu, jeho šlapák rozhodčí posoudil hodně benevolentně k nelibosti mohučského trenéra Henriksena, který vše měl přímo před očima.

87
    Dnešní utkání sleduje 33 726 diváků.

86
    Střídání v týmu 1. FSV Mohuč 05:
    ze hřiště odchází Anthony Caci, přichází Silvan Widmer.

85
    Střídání v týmu SC Freiburg:
    ze hřiště odchází Lucas Höler, přichází Chukwubuike Adamu.

85
    Další žlutou kartu obdržel Sepp van den Berg (Mohuč).

83
    Gregoritsch z dálky vyslal střelu pod břevno, která však mířila přímo do míst, kde stál Robin Zentner.

80
    Hosté po zisku míče z poloviny hřiště volí raději malou domů...

78
    S blížícím se závěrem se oba celky spíše zatáhly do obran a předvádějí vyčkávací fotbal.

76
    Po trestném kopu z levé strany se snažil o hlavičku Amiri, ale byl zablokován.

73
    ze hřiště odchází Brajan Gruda, přichází Karim Onisiwo.

71
    Vzápětí si hlasitě žádal po faulu na Grudu další kartu pro domácí Anthony Caci (Mohuč) a vykoledoval si ji za protesty sám.