W. Brémy – Stuttgart 2:1 (kon.) | Dortmund – Leverkusen 1:1 (kon.) | Freiburg – Mohuč 1:1 (kon.)
Borussia Dortmund
1:1 (0:0)
Bayer Leverkusen
Neděle 21.04.2024, 17:30 • Signal Iduna Park, Dortmund • Německá Bundesliga • 30. kolo

90+8
    Leverkusen právě vstřelil branku! Neskutečné! Leverkusen zůstane v této sezóně neporažený i po dnešním duelu! Hostující celek zahrával rohový kop. Jeho exekuce se ujal Florian Wirtz, který centr našel JOSIPA STANIŠIČE, který tvrdou hlavičkou nedal Kobelovi šanci!

90+7
    Exekuce se nakonec ujal Grimaldo, který povedenou střelou ohrozil branku Dortmundu, ale Kobel drží domácí celek ve vedení!

90
    Tak pozor! Sudí se jde ještě podívat na video!

88
    Žlutá karta pro tým Borussia Dortmund (Nico Schlotterbeck).

Žlutá karta pro tým Bayer Leverkusen (Jeremie Frimpong).

88
    Na trávníku se nyní před lavičkami strhla potyčka, do které se zapojil Schlotterbeck, Boniface i Frimpong. Uvidíme, jak bude sudí trestat.

84
    Střídání v týmu Bayer Leverkusen:
    ze hřiště odchází Piero Hincapié, přichází Victor Boniface.

83
    ze hřiště odchází Jonas Hofmann, přichází Patrik Schick.

83
    Střídání v týmu Borussia Dortmund:
    ze hřiště odchází Julian Brandt, přichází Salih Özcan,
    ze hřiště odchází Jamie Bynoe-Gittens, přichází Julien Duranville.

81
    Dortmund právě vstřelil branku! Neporazitelnost Leverkusenu se otřásá v základech! Domácí celek se deset minut před koncem ujímá vedení! Po autu z pravé strany se k míči ve vápně dostal Sabitzer, který míč poslal k zadní tyči a NICLAS FÜLLKRUG propálil Hrádeckého, který si na míč ještě sáhl, ale v cestě do sítě mu nezabránil!

70
    ze hřiště odchází Nathan Tella, přichází Florian Wirtz.

70
    ze hřiště odchází Emre Can, přichází Felix Nmecha,
    ze hřiště odchází Jadon Sancho, přichází Marco Reus.

69
    Obrovská šance Leverkusenu! Hofmann si naběhl na pas do vápna, z těžké pozice jej předložil před branku, ale Tella gólmana Kobela nepřekonal!

46
    ze hřiště odchází Ian Maatsen, přichází Marius Wolf.

45+3
    Rozhodčí v závěru prvního poločasu rozjel mariáš. Potrestán za úder loktem byl Niclas Füllkrug.

45+3
    V závěru nastavení ještě viděl žlutou kartu Emre Can, který si stejně jako Maatsen nezahraje proti Lipsku.

42
    Dortmund měl největší šanci prvního poločasu! Po průniku Ryersona se k dorážce ve vápně dostal Sabitzer, ale Hrádecký svůj tým podržel!