Slovácko B – Hodonín 1:1 (kon.) | Uničov – Karviná B 2:1 (kon.) | Zlín B – Frýdlant n/O 3:2 (kon.)
FC Zlín B
3:2 (2:1)
1. BFK Frýdlant nad Ostravicí
Neděle 21.04.2024, 10:30 • Areál Vl. Marečka - tráva • Moravskoslezská fotbalová liga • 24. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:30.

FC Zlín B

Zlín B se aktuálně nachází na 13. místě s 26 body v soutěži MSFL a od sestupové příčky je dělí 5 bodů. Do jarní části sezóny nevstoupili úplně špatně, když doma dvakrát po sobě brali 6 bodů, a to s Hranicemi a Znojmem. Aktuálně se jim však příliš nedaří, když z posledních třech zápasů brali pouze bod, ale měli zde poměrně těžký los. Bod brali s níže postaveným týmem v tabulce, Uherským Brodem. Doma prohráli s aktuálním lídrem soutěže, Baníkem Ostrava B, a v posledním zápase prohráli na půdě Třince. Rezervní tým Zlína na tom není v tabulce úplně nejlépe, jelikož se nacházejí kousek od sestupových pozic, a tak by z dnešního utkání potřebovali získat 3 body.

Frýdlant nad Ostravicí se aktuálně nachází na 16. místě s 21 body v soutěži MSFL, což je aktuálně sestupová pozice. Před nimi je však o pouhý bod Uherský Brod, takže příčky, které by jim zajistily udržení se v soutěži mají na dosah. Frýdlant nad Ostravicí nevstoupil do jarní části sezóny vůbec ideálně, jelikož pět zápasů v řadě nedokázali zvítězit, když dvakrát remizovali a třikrát prohráli. V posledním zápase však tuto sérii prolomili a dokázali zvítězit doma s Rosicemi.

Vzájemné zápasy

16. 09. 2023 Frýdlant nad Ostravicí – Zlín B 0:2
    08. 04. 2023 Frýdlant nad Ostravicí – Zlín B 1:2
    11. 09. 2022 Zlín B – Frýdlant nad Ostravicí 1:0

FC Zlín B: Slezák – Jura, Kolář, Bobčík, Kulíšek (C), Ovesný, Čelůstka, Švach, Hamalčík, Polášek, Žák
    Náhradníci: Bachůrek – Hönig, Červinka, Ndiaye, Hartman, Slouk, Zábojník
    Trenér: Hubáček D.

1. BFK Frýdlant nad Ostravicí: Prepsl (C) – Holec, Literák, Mikulenka, Kedroň, Šafner, Papík, Blahuta, Škorik, Hajnoš, Soukup
    Náhradníci: Thimel – Varadi, Střižík, Teplý, Juříček, Svatonský
    Trenér: Prepsl O.

Rozhodčí: Slabý – Řezníček, Ehrenberger.

Hezké nedělní dopoledne všem příznivcům fotbalu. Dnes máme na programu utkání 24. kola soutěže MSFL, ve kterém se proti sobě utkají FC Zlín B a 1. BFK Frýdlant nad Ostravicí. Utkání začne za okamžik.

Hráči nastupují na hrací plochu. Domácí dnes budou hrát v bílých dresech, hosté pak v červeno-žlutých.

Výkop dnešního utkání obstarají hráči týmu FC Zlín B.

1

2
    Libor Bobčík vyslal z pravé strany hřiště dlouhý centr na svého spoluhráče do pokutového území, a ten těsně minul hlavičkou pravou tyč brány Prepsla.

3
    Do utkání rozhodně lépe vstoupili domácí, kteří jsou daleko aktivnější na míči a soupeře zatím k ničemu nepustili.

5
    Zlín B právě vstřelil branku!
    Domácí jdou do vedení 1:0. Jeden z hráčů Zlína vyslal přízemní centr do vápna hostů, kde se šanci domácích snažil zabránit ALEXANDR HOLEC. Ten však smolně dotlačil míč do vlastní brány.
    5. HOLEC - 1:0

8
    Jeden z hráčů Frýdlantu se ocitl v ofsajdu poblíž rohového praporku, který ihned signalizoval asistent rozhodčího.

10
    Hosté zahrávali rohový kop, ale míč doletěl přímo k domácímu brankáři Slezákovi, který míč s přehledem chytil.

11
    Radek Ovesný se dopustil útočného faulu zhruba na hranici pokutového území hostů.

13
    Patrik Kulíšek zkusil vystřelit z dálky na bránu hostů, ale jeho rána byla nepřesná.

16
    Jakub Kolář zakončoval hlavou po rohovém kopu, ale jeho zakončení bylo nepřesné. Bude se tak kopat od brány hostů.

17
    Hra je přerušena, na zemi zůstal ležet po jednom souboji jeden z hráčů Frýdlantu.

20
    Jeden z hráčů Frýdlantu byl faulován, a hosté tak budou zahrávat přímý volný kop z poměrně velké vzdálenosti.

21
    Střídání v týmu 1. BFK Frýdlant nad Ostravicí:
    ze hřiště odchází Blahuta, přichází Střižík.

24
    K míči se opět dostali hráči hostů, kteří kombinují na polovině soupeře a snaží se vytvořit si nějaké šance.

25
    Patrik Kulíšek byl faulován na hranici vlastního pokutového území.

29
    Zlín kombinuje na polovině soupeře, ale zatím se jim nedaří dostat k zakončení. Většina akcí domácích končí nepřesnými přihrávkami.

30
    Hosté se dožadovali pokutového kopu, ale rozhodčí nařídil rohový kop.

32
    Další faul, tentokrát byl faulován jeden z hráčů domácích na hranici vlastního pokutového území.

34
    Jeden z hráčů Zlína vyslal razantní střelu na bránu, kterou vyrazil brankář Prepsl, ale následně RADIM HAMALČÍK dorážel míč do poodkryté brány. Domácí tak jdou do vedení 2:0.
    34. HAMALČÍK - 2:0

37
    Zlín se stále snaží kombinovat na polovině soupeře a navýšit svůj dvougólový náskok. Frýdlant se opět spíše brání na vlastní polovině.

38
    Frýdlant nad Ostravicí právě vstřelil branku! DAVID KEDROŇ vystřelil z levé strany hřiště od rohového praporku a přehodil brankáře Slezáka, který byl vysunutý více vepředu.
    38. KEDROŇ - 2:1

42
    Frýdlant se opět dostali k míči, kombinovali na polovině soupeře, ale k zakončení se jim dostat nepodařilo.

44
    Hra je přerušena, na zemi zůstal ležet Jakub Kolář.

45
    Jeden z hráčů Frýdlantu se ocitl v ofsajdu, který signalizoval asistent rozhodčího.

45
    Hlavní rozhodčí nastavuje 2 minuty.

45+2

Druhý poločas začne přibližně v 11:35.

46

48
    Hosté aktuálně kombinují na vlastní polovině hřiště a hosté jim zatím nedovolují se dostat na jejich polovinu, kde by se dostali do nějaké šance.

50
    Hlavní rozhodčí odpískal útočný faul jednoho z hráčů Frýdlantu na domácího brankáře Slezáka.

52
    Alexandr Holec zastavil slibně se rozvíjející akci domácích u postranní čáry a rozhodčí mu tak udělil za tento přestupek žlutou kartu.

54
    Domácí kombinují na polovině soupeře, ale ten je zatím nepouští do nějakých větších šancí.

57
    Na míči jsou stále aktivnější domácí, ale k zakončení se příliš nedostávají. Obrana Frýdlantu zatím brání celkem důsledně.

61
    Zatím tedy oproti prvnímu poločasu, kdy jsme viděli mnoho šancí i branek, tak aktuálně druhý poločas nám zatím nic moc zajímavého nepřinesl. Uvidíme, jak bude vypadat závěrečných 30 minut zápasu.

61
    ze hřiště odchází Papík, přichází Teplý,
    ze hřiště odchází Soukup, přichází Svatonský.

65
    Hra je přerušena, na zemi uvnitř šestnáctky hostů zůstali ležet dva hráči z obou týmů.

68
    Střídání v týmu FC Zlín B:
    ze hřiště odchází Hamalčík, přichází Červinka,
    ze hřiště odchází Polášek, přichází Hartman.

69
    Domácí stále kombinují na polovině soupeře, ale stále se k zakončení příliš nedostávají. Frýdlant nad Ostravicí se zatím úspěšně brání další případné brance Zlína.

71
    Marek Švach zkoušel odcentrovat míč na druhou stranu do vápna rozeběhnutému spoluhráči, ten asi ale míč nedokázal zpracovat.

75
    Frýdlant se po delší době opět dostal k míči, snažili si vytvořit nějakou šanci na polovině soupeře, ale jednou nepřesnou přihrávkou zase o míč přišli.

76
    Jeden z hráčů Frýdlantu se ocitl v ofsajdu, který signalizoval asistent rozhodčího. Ihned se ale hlasitě ozvaly protesty jak hráčů hostů, tak i diváků.

78
    ze hřiště odchází Ovesný, přichází Ndiaye.

80
    Frýdlant nad Ostravicí právě vstřelil branku!
    Tak o vyrovnávací gól si už domácí koledovali delší dobu. David Kedroň vyslal centr až na druhou stranu hřiště rozeběhnutému VOJTĚCHU HAJNOŠOVI, který si naběhl do pokutového území a míč umístil k tyči.
    80. HAJNOŠ - 2:2

82
    A máme tu další branku. Zlín pravděpodobně navnadila až ta srovnávací branka a ihned se prosadil hlavou PATRIK KULÍŠEK, který míč umístil pod břevno. Domácí tak jdou do vedení 3:2.
    82. KULÍŠEK - 3:2

85
    Domácí se opět dostali k zakončení uvnitř pokutového území hostů, ale míč vyrazil na rohový kop brankář Prepsl.

86
    ze hřiště odchází Švach, přichází Slouk,
    ze hřiště odchází Žák, přichází Zábojník.

89
    Domácí se stále snaží vstřelit další branku, ale moc se jim nedaří finální přihrávky, po kterých by se dostali k zakončení.

90
    Ndiaye fauloval hráče soupeře na jejich polovině a rozehrávat tak budou hosté.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje 3 minuty.

90+2
    Prepsl udělal velkou chybu, kdy si ideálně nezpracoval míč a jeden z hráčů Zlína ho tak zahnal až k postranní čáře, kde míč opustil hrací plochu.

90+3

Máme za sebou konec dnešního utkání, ve kterém nakonec zvítězili FC Zlín B 3:2 proti Frýdlantu nad Ostravicí. Hned v 5. minutě utkání šli domácí do vedení po vlastní brance hostujícího Holce. Poté se ve 34. minutě prosadil Radim Hamalčík a svůj tým tak poslal do dvoubrankového vedení 2:0. Krátce poté vstřelil gól ve 38. minutě hostující Kedroň, který snížil stav utkání na 2:1. Ve druhém poločase jsme dlouho branku neviděli, až v 80. minutě Frýdlant srovnal na 2:2, kdy se prosadil Vojtěch Hajnoš. O dvě minuty později, tedy v 82. minutě šel Zlín opět do vedení po brance Patrika Kulíška. Nakonec tak Zlín B získávají cenné 3 body do tabulky, které nutně potřebovali, aby se co nejvíce vzdálili od sestupových příček.