2:1 (2:0)
TJ Spartak Myjava
sk Neděle 21.04.2024, 10:30 • Štadión MŠK Žilina • MONACObet liga • 25. kolo

Odo mňa je to na dnes zo Žiliny všetko, ďakujem za pozornosť a želám príjemný zvyšok nedele. Dočítania priatelia. (12:22:59)

V 25. kole MONACObet ligy víťazí Žilina B nad Myjavou 2:1. Videli sme zápas dvoch rozdielnych polčasov, domáci dominovali v prvom, kedy si vypracovali dvojgólové vedenie. Hostia ovládli druhú časť hry, no stačilo im to len na kontaktný gól Syllu.

90+2

90+2
    Po útočnej akcii Žiliny B bude nasledovať odkop od bránky Reného Žákecha.

90+1
    Lopta sa dostáva k žilinskému brankárovi Belaníkovi, ktorého ešte napáda Sow. Domáci gólman ešte získava cenné sekundy pre svoj tím.

90
    Nebezpečný rohový kop hostí, Belaník však napokon nemusel zasahovať.

90
    Hlavný rozhodca nadstavuje 2 minúty.

90
    Žltá karta pre tím MŠK Žilina B (Samuel Javorček).

88
    Myjava v samom závere zápasu ešte zvyšuje svoj ofenzívny nápor.

87
    Hostia sa ešte snažia s výsledkom niečo urobiť, sú však nepresní v kombinácii na žilinskej polovici trávnika.

85
    Na trávniku už sledujeme výrazné emócie na oboch stranách.

84
    Viacero súbojov v strede poľa, loptu majú vo svojej moci futbalisti Žiliny B.

83
    Hostia v druhom polčase po sympatickom výkone so snahou o vyrovnanie, zatiaľ im však chýba pokoj vo finálnej fáze.

82
    Striedanie v tíme MŠK Žilina B:
    z ihriska odchádza Hranica, prichádza Martin Oravec.

82
    Hostia zahrávali ďalší rohový kop, striedajúci Moura bol však v postavení mimo hru.

81
    Začalo sa posledných 10 minút riadneho hracieho času. Zranenému Imrichovi Bedecsovi želáme rovnako ako Vaľkovi skoré uzdravenie.

80
    Striedanie v tíme Spartak Myjava:
    z ihriska odchádza Bedecs, prichádza Moura.

78
    Imrich Bedecs po súboji ostáva sedieť na trávniku a bude potrebovať ošetrenie od lekára svojho tímu.

77
    z ihriska odchádza Kousal, prichádza Sow.

77
    Ďalší rohový kop hostí v podaní Šimečka. Do lopty sa hlavou oprel striedajúci Adam Cisár, ale nemieril presne.

76
    Dnešné stretnutie sleduje 158 divákov.

75
    Po Čurikovom centri z pravej strany sa do lopty oprel striedajúci Šimeček, ale trafil len brániaceho Dominika Šnajdera.

74
    Oscar Castellano je v druhom polčase jedným z najaktívnejších hráčov hostí, tentoraz získal pre svoj tím rohový kop.

73
    Žilina B po dlhom čase v kombinácii na polovici súpera, Adama Drame napokon skúsil strelecké šťastie, ale René Žákech sa nenechal prekvapiť.

72
    Vlasovov nepríjemný center z ľavej strany, domáca obrana však loptu dokázala poslať von zo svojej šestnástky.

71
    Začalo sa posledných 20 minút riadneho hracieho času, hostia sa znovu snažili o ofenzívu, ale Syllovi lopta ušla za postrannú čiaru.

70
    z ihriska odchádza Jakubík, prichádza L. Bortoli,
    z ihriska odchádza Bari, prichádza Badjie.

69
    Po rohu Žiliny B sa do lopty oprel Mouhamed Sy, no nemieril presne.

69
    Center Kristiána Bariho z ľavej strany upratala obrana hostí na rohový kop.

69
    Domáci kouč Vladimír Veselý chystá druhé dnešné striedanie.

68
    Hranicu v strede poľa fauloval Gabriel Halabrín, v tejto chvíli môže byť rád, že nevidí druhú žltú kartu v dnešnom zápase.

67
    Menšia výmena názorov medzi Dramem a Čurikom, nešlo však o nič vážne.

66
    Hostia kombinujú v strede poľa a hľadajú priestor v žilinskej obrane.

65
    Druhý polčas teda zatiaľ stále patrí hosťom, domáci mladí Šošoni akoby sa nevedeli dostať do potrebného tempa.

64
    Myjava dala gól! Ofenzívna snaha hostí napokon vyústila do kontaktného gólu. Po dlhom vhadzovaní lopty od hostí sa lopta viackrát poodrážala až pred číhajúceho ALIOUNEHO SYLLU, ktorý aj s prispením pravej tyče poslal loptu za Belaníkov chrbát.

64
    Ďalšia strela hostí zo strednej vzdialenosti, Oscar Castellano však nepresnou strelou len pozdravil fanklub hostí na tribúne za bránkou Samuela Belaníka.

63
    Šnajder v kombinácii s Prokopom v šestnástke hostí, žilinský útočník Lukáš Prokop si však pomohol faulom.

62
    Rohový kop Žiliny B z ľavej strany zahral kapitán Dominik Šnajder, loptu do bezpečia upratal skúsený Myjavčan Imrich Bedecs.

61
    V Žiline máme za sebou hodinu hry, domáci vedú nad Myjavou 2:0, ale úvodná štvrťhodina druhého polčasu patrí futbalistom Spartaka.

60
    Exekúciu priameho kopu hostí vykonal Oscar Castellano, loptu však zblokoval domáci Adama Drame na rohový kop.

59
    Hostia z Myjavy budú zahrávať po faule Adama Oravca priamy kop zo zaujímavej pozície.

58
    Žltá karta pre tím MŠK Žilina B (Adam Oravec).

57
    Bari v kombinácii s Patrikom Jakubíkom na ľavej strane. Patrik sa ľavačkou oprel do strely, ale Žákech si s loptou bez problémov poradil.

56
    Prihrávka za obranu Spartaka pre domáceho Lukáša Prokopa, René Žákech však znovu výborne čítal hru a včas skryl pred žilinským útočníkom loptu do svojich rukavíc.

55
    Myjava však v úvodných 10 minútach druhého polčasu vrhla všetky sily do ofenzívy, vážnejšiu šancu si však vypracovať nedokázala.

54
    Castellano po súboji s domácim kapitánom Dominikom Šnajderom ostáva ležať na trávniku, ale zdá sa, že bude v poriadku a bude môcť pokračovať v dnešnom zápase.

53
    Opäť v akcii myjavský Oscar Castellano, lopta však tentoraz končí v rukaviciach Belaníka, ktorý okamžite ukazuje spoluhráčom, že situáciu na trávniku je potrebné upokojiť.

52
    Kousal krásnou prihrávkou za obranu Žiliny našiel Castellana, ktorému však následne vôbec nevyšiel center pred bránku Samuela Belaníka.

51
    Ďalšia strela v podaní Samuela Javorčeka, lopta tentoraz končí nad bránkou Reného Žákecha.

50
    Päťdesiat minút zápasu je v Žiline za nami, domáci vedú nad Myjavou stále 2:0.

49
    Zaujímavý center hostí pred žilinskú bránku pre Kousala, ten sa však k lopte nedostal a následne ju upratal do bezpečia Adam Oravec.

49
    Šnajder centrom za obranu hostí hľadal Samuel Javorčeka, ten bol však v postavení mimo hru.

48
    Samuel Javorček poslal z priameho kopu taký strieľaný center k bránke hostí, táto lopta však bola nepresná a končí vedľa pravej tyče Žákechovej bránky.

47
    Žilina má po faule Halabrína výhodu priameho kopu zo zaujímavej pozície.

47
    Žltá karta pre tím MŠK Žilina B (Halabrín Gabriel).

47
    Žilina B nastúpila do druhého polčasu bez zmeny v zostave.

46
    z ihriska odchádza Copko, prichádza Šimeček,
    z ihriska odchádza J. Halabrín, prichádza Cisár,
    z ihriska odchádza Flamík, prichádza Vlasov.

46
    Začal sa druhý polčas.

Hostia chystajú pred začiatkom druhého polčasu rovno trojité striedanie.

Po prvom polčase vedie Žilina B na domácom trávniku nad Myjavou 2:0. Druhý polčas sa začne približne o 11:31.

45+1
    Prvý polčas sa skončil.

45
    V prvom polčase bude hlavný rozhodca Tomáš Batiz nadstavovať minimálne 1 minútu.

44
    Žilinčania však v samom závere polčasu získali loptu na svoje kopačky a kontrolujú priebeh hry.

43
    Jaššov dlhý center po ľavej čiare bol nepresný, dopredu môžu ísť futbalisti Myjavy.

42
    Ďalšie mierne zaváhanie hostí v defenzíve, Lukáš Prokop sa však tentoraz k lopte nedostal.

41
    Žltá karta pre tím MŠK Žilina B (Jaššo).

40
    Začalo sa posledných 5 minút prvého polčasu, Žilina B stále vedie nad Myjavou 2:0.

39
    Bari našiel napravo voľného Timoteja Hranicu, ktorý okamžite vracal prihrávku do šestnástky hostí. Tí však boli pozorní a loptu upratali do bezpečia.

38
    Domáci rozohrali rohový kop nakrátko, následne sa sami vytlačili až ku stredovému kruhu.

37
    Bariho prízemný center z ľavej strany našiel Dominika Šnajdera, ktorý sa oprel do strely. Lopta však bola obrancom Myjavy tečovaná na rohový kop.

36
    Prečíslenie Žiliny B 2 na 1, kapitán Dominik Šnajder však nevyriešil situáciu úplne ideálne a hostia aj s kúskom šťastia odolali útoku Šošonov.

35
    Rohový kop Myjavy z pravej strany zahral Oscar Castellano, po centri sa lopta kadejako poodrážala, domáci sa napokon dokázali ubrániť.

34
    Sylla posielal center z ľavej strany pred bránku Žiliny B, tam však vo vzduchu kraľuje brankár Samuel Belaník.

34
    Šošoni znovu v útoku, Kristián Bari sa však ocitol v postavení mimo hru.

33
    Ďalšia útočná akcia domácich hráčov, Patrik Jakubík ukázal svoju rýchlosť, tentoraz však jeho krížna strela končí vedľa ľavej tyče myjavskej bránky.

32
    Pekná akcia Žiliny, striedajúci Lukáš Prokop sa z pravej strany dostával ju bránke hostí, zakončiť však nestihol, pretože René Žákech sa mu odvážne vrhol pod nohy a skryl loptu do svojich rukavíc.

31
    Sylla sa na ľavej strane snaží o center pred Belaníkovu bránku, následne si po odraze lopty pýtal aspoň rohový kop. Hlavný rozhodca Tomáš Batiz jeho prosby nevyslyšal.

30
    Polhodina hry je pod Dubňom za nami, Žilina B vedie nad Myjavou 2:0.

29
    Žltá karta pre tím Spartak Myjava (Castellano).

29
    Utešená strela Adamu Drameho spoza šestnástky hostí, lopta však mieri vedľa pravej tyče Žákechovej bránky.

28
    Ani Myjava sa však nechce nechať zahanbiť, hostia sa takisto snažia kombinačne dostať na dostrel žilinskej bránky.

27
    Žilinčania vedú o dva góly a to im dáva novú energiu do žíl, aktuálne mladíci v žltozelených dresoch kombinujú na polovici súpera a hľadajú priestor v obrane Myjavy.

26
    Útočná akcia mladých Žilinčanov bola zastavená pre postavenie mimo hru, ocitol sa v ňom Samuel Javorček.

25
    Strela hostí v podaní Gabriela Halabrína, Belaník však nemusel zasahovať, táto lopta bola nepresná.

24
    z ihriska odchádza Vaľko, prichádza Prokop.

24
    MŠK Žilina B dáva gól! Veľká chyba v obrane hostí, ktorú dokázali Žilinčania v početnej nevýhode využiť. Po zaváhaní Jerguša Halabrína pred vlastnou šestnástkou sa ku lopte dostal PATRIK JAKUBÍK, vletel do šestnástky a krížnou strelou k pravej tyči dostáva svoj tím do dvojgólového vedenia!

22
    Do hry sa na miesto zraneného Vladimíra Vaľka chystá ďalší žilinský kanonier – Lukáš Prokop.

21
    Castellano poslal výborný center do šestnástky Žiliny B, Belaník tam loptu vyboxoval do bezpečia, ale následne sa tvrdo zrazil s hosťujúcim Syllom, ktorý ostáva ležať na trávniku.

20
    Vladimír Vaľko zamieril priamo do šatne svojho tímu, mladému útočníkovi Šošonov želáme skoré uzdravenie. Má za sebou zatiaľ výbornú jarnú časť sezóny.

20
    Dvadsať minút zápasu je za nami, Žilina B vedie nad Myjavou 1:0.

19
    Po strele sa však Vaľko zrútil na trávnik a zdá sa, že má problém so zadným stehenným svalom na pravej nohy. Uvidíme či bude môcť pokračovať v dnešnom zápase.

19
    Tentoraz sme videli strelecký pokus mladých Šošonov z veľkej diaľky. Do strely sa oprel Vladimír Vaľko, ale o hodný kus minul pravú tyč myjavskej bránky.

18
    Hostia zahrali rohový kop centrom na prednú tyč, Belaník nemusel vôbec zasahovať.

17
    Pohrozila však aj Myjava z protiútoku po góle, do zakončenia sa dostal Maroš Čurik, no Adama Drame jeho loptu zblokoval na rohový kop.

16
    MŠK Žilina B dáva gól! Krásna akcia domáceho celku, Drame našiel naľavo Jakubíka, ktorý posielal prihrávku do šestnástky hostí. Valko loptu ešte prepustil na úplne voľného kapitána DOMINIKA ŠNAJDERA, ktorý v jasnej pozícii namieril presne k ľavej tyči a nedal Žákechovi šancu na úspešný zákrok.

15
    Dlhá prihrávky Myjavčanov na pravú stranu pre Dávida Copka, ten však už beh smerom k lopte spomalil, správne tuší, že je v postavení mimo hru.

14
    Domáci hráči znovu s nepresnou prihrávkou na polovici Myjavy, hostia tak môžu ísť do útoku po dlhšom časovom úseku.

13
    Drameho výborný center za obranu hostí prešiel cez Jerguša Halabrína, Samuel Javorček sa však napriek tomu k lopte nedostal.

12
    Ďalšia strela v podaní domáceho celku, tentoraz Samuel Javorček pálil vedľa Žákechovej bránky.

11
    Po rohu sa ku strele dostal domáci Adama Drame, jeho zakončenie však bolo zblokované obrancom súpera.

10
    Domáci si po akcii kapitána Šnajdera zahrajú prvý rohový kop v dnešnom zápase.

10
    Máme za sebou úvodných 10 minút prvého polčasu, Žilina B hrá na domácom trávniku s Myjavou zatiaľ nerozhodne 0:0.

9
    Technicky dnes teda z lavičky vedie Myjavu asistent trénera Volodymyr Vasylyev.

8
    Hlavný tréner hostí Ladislav Hudec dnes sleduje zápas len z tribúny žilinského štadióna, dôvodom je disciplinárny trest za tri žlté karty.

7
    Drame krásne vyviezol loptu k šestnástke Myjavy, našiel Jakubíka, ktorý prihrávkou z ľavej strany pred Žákechovu bránku však nenašiel voľného spoluhráča.

6
    Žilina bola nepresná v kombinácii pred pokutovým územím súpera, hra sa prelieva zo strany na stranu, ale presnosť je na oboch stranách kostrbatá.

5
    Center hostí do priestoru pred žilinskou bránkou, všetko riešil Belaník, ktorý dobre čítal hru a loptu skrotil do svojich rukavíc.

4
    Bari skúšal prienik po ľavej strane, nebol však úspešný, loptu získavajú futbalisti Spartaka Myjava.

3
    Hostí z Myjavy ženie od úvodu zápasu dopredu nie príliš početný, ale o to hlasnejší fanklub.

2
    Žilina v úvode v kombinácii na vlastnej polovici trávnika, do hry sa zapája aj brankár Samuel Belaník.

1
    Úvodný výkop patrí futbalistom Žiliny B.

1
    Stretnutie sa práve začalo.

Oba tímy už máme pod vedením trojice rozhodcov na trávniku. V Žiline vládne od rána chladné počasie, pred zápasom i snežilo, umelá tráva je tak dnes pre futbal vítaným bonusom.

Úvodné zostavy:

MŠK Žilina B: Belaník – A. Oravec, Jaššo, Drame – Hranica, Šnajder (C), Sy, Bari – S. Javorček, Vaľko, Jakubík
    Náhradníci: Hostačný – Prokop, Badije, Mynář, Oravec, Bortoli
    Tréner: Vladimír Veselý

Náhradníci: Opalek, Šimeček, Cisár, Čongrády, Sow, Boledovič, Vlasov, Moura, Kvasnica
    Tréner: Ladislav Hudec

Rozhodca: Batiz – Hrenák, Vašš.

Príjemný dobrý deň zo Žiliny, vitajte pri sledovaní online prenosu zo zápasu 25. kola futbalovej MONACObet ligy, v ktorom futbalisti MŠK Žilina B privítajú na domácom štadióne hráčov Spartaka Myjava. Zápas sa začína o 10:30, my si ešte predtým v krátkosti predstavíme oba tímy.

Žiline B patrí v aktuálnej tabuľke siedme miesto so ziskom 35 bodov. V poslednom doterajšom zápase zverenci trénera Vladimíra Veselého prehrali v Bratislave so Slovanom U21 2:5 (góly MŠK B Hranica, Vaľko). Najlepším strelcom tímu je Lukáš Prokop, ktorý má na svojom konte 7 gólov.

Myjave patrí v tabuľke MONACObet ligy priebežné ôsme miesto so ziskom 34 bodov, hostia teda strácajú jediný bod na svojho dnešného súpera. Zverenci skúseného trénera Ladislava Hudeca v poslednom doterajšom zápase porazili na domácom trávniku Komárno 2:0 (góly Myjavy Sylla a Flamik). Najlepším strelcom tímu je Marek Švec, ktorý má na svojom konte 6 gólov, no aktuálne už pôsobí v tíme VION Zlaté Moravce.

Zápas sa pod Dubňom začína o 10:30, veríme, že ho budete sledovať v našej spoločnosti.

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 10:30.